O nas

 

✦  Natural Face: Rewolucja w Pielęgnacji Twarzy!

Wprowadzamy Cię do krainy, gdzie troska o piękno twarzy staje się sztuką - witaj w świecie Natural Face! Natural Face to innowacyjna polska marka - to nie są tylko wyjątkowe produkty, to prawdziwa filozofia urodowej przemiany. Wierzymy, że prawdziwe piękno tkwi w harmonii ciała, umysłu i duszy. Natural Face to więcej niż skuteczna pielęgnacja! To metamorfoza, która podkreśli Twoją unikalność.


Natural Face - Dla tych, którzy pragną więcej niż tylko pięknej skóry!
Wprowadzamy rewolucyjne podejście, łącząc wiedzę z zakresu fizjoterapii, anatomii i kosmetologii z długoletnimi tradycjami Dalekiego Wschodu. Podstawy naszego rytuału sięgają setek lat praktyk stosowanych tam, gdzie tajniki pielęgnacji twarzy przekazywane są z pokolenia na pokolenie łącząc tradycję ze współczesną wiedzą na temat anatomii i pielęgnacji. Natural Face - autorski program prekursorki i ekspercki w manualnej stymulacji twarzy - Aliny Korytkowskiej @naturalfacelifting.


Wybierając Natural Face, nie dostajesz wyłącznie produktów. Wraz z zakupem otrzymujesz autorski i kompleksowy program stymulujący odnowę twarzy, będący nieinwazyjną alternatywą dla botoksu. Dzięki niemu odzyskasz owal i napięcie twarzy, zredukujesz zmarszczki mimiczne związane z upływem czasu. Osiągniesz efekt naturalnego liftingu oraz skuteczne podtrzymanie efektów zabiegów anti-age.


Dlaczego warto włączyć Natural Face do codziennej pielęgnacji?

  • Innowacyjność - Natural Face to więcej niż kosmetyki. To innowacyjne podejście, które łączy naukowe osiągnięcia z długoletnimi tradycjami pielęgnacyjnymi.
  • Holistyczne podejście - nasza filozofia opiera się na holistycznej pielęgnacji. Rozumiemy, że piękno pochodzi z równowagi ciała, umysłu i duszy. Natural Face oferuje kompleksowe podejście do urody
  • Metamorfoza - nie ograniczamy się tylko do pielęgnacji - zmieniamy spojrzenie na rytuał pielęgnacyjny. Natural Face to podróż ku pełnej przemianie, gdzie Twoja uroda, jak płatek kwiatu rozkwitnie we wszystkich wymiarach.

 

Nauka Pielęgnacji Twarzy z Natural Face:

  • Odkryj tajemnicę promiennej cery z naszym rozświetlającym rytuałem!
  • Wydobądź naturalny kontur twarzy.
  • Niweluj obrzęki i redukuj zmarszczki

Program Natural Face Lifting to nie tylko produkty. To zestaw akcesoriów do treningu twarzy: dedykowane taśmy do kinesiotapingu twarzy, olejek do masażu, popularny kamień Guasha oraz dedykowane filmy instruktażowe. Zanurz się w naszym świecie, zadbaj o swoją twarz skutecznie, szybciej i naturalnie.

 

Rozpocznij swoją podróż do świata naturalnego piękna już dzisiaj!

Podstawą autorskiego programu 21 dni Natural Face jest zestaw produktów i akcesoriów do treningu twarzy oraz komplet taśm do kinesiotapingu twarzy uzupełnione o dedykowaną serię filmów instruktażowych do użytku w domowym zaciszu.


DLACZEGO 21 DNI ?

Dlaczego akurat 21 dni nie mniej i więcej? Badania naukowe potwierdziły, że czynność powtarzana przez 21 dni staje się nowym nawykiem. Największy wpływ na wygląd naszej twarzy mają codzienne nawyki, aby zniwelować zmarszczki i poprawić kondycję skóry potrzebujemy wyrobić sobie nawyk dbania o mięśnie twarzy, a po zakończonym programie twoim nawykiem stanie się trening, który będziesz mógł/mogła kontynuować w dużej mierze we własnym zakresie. Program 21 dni możesz powtarzać kiedy będziesz miał/a taką potrzebę. Podstawowy masaż twarzy jaki jest zawarty w programie polecamy wdrożyć do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej już na stałe.

Większość przedstawionych aplikacji kinesiotape w programie możesz stosować 2 – 3 razy w tygodniu w zależności od potrzeb twojej skóry. Pamiętaj jednak, że taśmy kinesiotape nakładamy na suchą i oczyszczoną skórę twarzy, wolną od jakichkolwiek kremów, olejków więc jeśli danego dnia chcesz aplikować taśmę na noc, zrezygnuj z wieczornej pielęgnacji serum w miejscu, gdzie nakładasz taśmę aby wyeliminować reakcję alergiczną skóry, a co najważniejsze - aby aplikacja mogła zadziałać efektywnie (by żaden element taśmy się nie odkleił). Krem może stanowić poślizg dla struktury taśmy co sprawi, że nie przyklei się ona dokładnie. Polecamy między programami robić ok 1 -2 miesięcy przerwy, ponieważ składa się on z nakładania taśm kinesio na twarz praktycznie każdego dnia... Dlatego dajmy skórze odpocząć:) Trening masażu i Face fitnessu możesz kontynuować w indywidualnym trybie możesz za to wykonywać codziennie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium