Natural Face Philosophy

21 DNIOWY PROGRAM STYMULUJĄCY ODNOWĘ TWARZY I NIEINWAZYJNA ALTERNATYWA DLA BOTOKSU

 

Natural Face to innowacyjna marka promująca zupełnie nowe podejście do dbania o piękny wygląd twarzy. Filozofia marki Natural Face skupia się na kompleksowej holistycznej i systematycznej pielęgnacji twarzy łącząc w sobie wiedzę z zakresu fizjoterapii, anatomii i kosmetologii z technikami stosowanymi od setek lat na Dalekim Wschodzie.

 

Wieloletnie doświadczenie i praktykę z tych dziedzin połączyliśmy w jedno tworząc coś więcej niż produkt. Natural Face to skuteczny program stymulujący odnowę twarzy, który jest nieinwazyjną alternatywą dla botoksu poprawiająca owal i napięcie twarzy a także redukująca zmarszczki mimiczne i związane z upływem czasu. W rezultacie osiągamy efekt naturalnego liftingu oraz skuteczne podtrzymanie efektów zabiegów anti-age.

 

Program NATURAL FACE nauczy Cię jak dbać o twarz wydobywając jej naturalny kontur, niwelując obrzęki oraz redukując zmarszczki.

Podstawą autorskiego programu natural face lifting jest zestaw produktów, akcesoriów do treningu twarzy i zestaw taśm do kinesiotapingu twarzy oraz dedykowana seria filmów instruktażowych do użytku w domowym zaciszu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium